21 آگوست

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : در جراحی طبیعی بینی ، بیمار خواستار این است که فرم بینی اش طوری تغییر کند، که مشخص نباشد عمل زیبایی بینی انجام داده است. تنها ایراداتی که منجر به عدم زیبایی چهره شان شده را برطرف شود.

مشکلاتی از قبیل انحراف ظاهری و کجی بینی ، قوز روی تیغه و بزرگی و پهنی بینی باعث می شود فرد برای انجام جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) اقدام نماید.

درجراحی زیبایی بینی ، مشکلات دیگری  که در اثر نقص ساختار بینی درعمل تنفسی ایجاد می شود نیزمی توان  برطرف کرد. بعضی از بیماران تمایل دارند تحت جراحی بینی طبیعی ، ایرادات عملکردی بینی خود را برطرف سازند.

نتیجه جراحی بینی طبیعی

به طور مثال بینی فردی که دارای چانه عقب رفته ای می باشد، بزرگ به نظر می رسد. پس از جراحی بینی  با توجه به اینکه بینی کوچک شده ولی باز هم بزرگ به نظر می آید. در این زمان جراح بینی توصیه می کند تا بیمارجراحی زیبایی چانه نیز انجام دهد تا نتیجه جراحی بینی به چشم بیاید.

جراحی بینی طبیعی

رعایت اصول در جراحی بینی طبیعی

پهنای پایه بینی با فاصله دو چشم برابر باشد.

پهنای استخوانی بالای بینی از پهنای پایه بینی کمتر باشد.

برجستگی همان فاصله نوک بینی یا ارتفاع بینی حدودا باید 67 درصد طول بینی باشد.

درخانم ها اگر از نوک بینی به ریشه بینی خطی کشیده شود، پشت بینی بایست دو میلی متر پایین تر از این خط باشد.

زاویه بین بینی و لب در خانم ها 95 الی 100 درجه خواهد بود.

زاویه بینی و لب در آقایان 90 الی 95 درجه می باشد.

آنچه در جراحی بینی طبیعی منتظرش هستیم، این است که قسمت پشت بینی دارای برجستگی و فرورفتگی نباشد. از دیگر نکات مهم این است که از نمای جلو سوراخ های بینی ضمن طبیعی بودن، قابل رویت نیز نباشد.

مزایای جراحی بینی طبیعی

از مزایای جراحی بینی به روش طبیعی این است که علاوه بر برطرف شدن معایب بینی، افراد دیگر متوجه جراحی زیبایی شما قرار نمی گیرند.

 

گروه پزشکی آوین

ابدومینوپلاستی – جراحی زیبایی سینه – جراحی بینی

 درمان هموروئید – فیشر – آنکوپلاستیک سینهبای پس معده

 

درباره نویسنده

ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی بینی
ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی بینی | گروه پزشکی آوین با انجام خدمات جراحی زیبایی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی بینی و… و خدمات درمانی همچون درمان هموروئید ، فیشر ، آنکوپلاستیک سینه ، بای پس معده و … در خدمت عزیزان میباشد

پاسخ