07 ژانویه

جراحی بینی در مردان

جراحی بینی در مردان

اولین گزینه و اقدام در جراحی بینی در مردان ، رفع ایرادات ساختاری بینی ( موجب قدرت و طول عمر)، عملکرد (موجب حفظ یا بهبود تنفس مناسب فرد) و فرمی طبیعی( از نظر زیباشناسی ) می باشد.

جراحی بینی در مردان  امروزه افزایش یافته، جراحی بینی تاثیر بسیاری در چهره فرد ایجاد خواهد کرد.

از نظر علم زیبا شناسی جراحی بینی در مردان اگر نتیجه داشتن بینی کوچک باشد، پسندیده نیست و موجب از بین رفتن جذابیت و مردانگی چهره فرد خواهد شد و در برخی موارد تغییر صدای فرد را هم به دنبال خواهد داشت.

 

جراحی بینی مردان

 

امروزه طرفداران جراحی بینی بین آقایان و خانم ها رو به افزایش است و جراحی بینی در مردان باید به صورتی انجام گیرد که توازن چهره در حین حفظ مردانگی چهره باشد.

بین جراحی بینی در مردان و زنان تفاوت هایی از لحاظ ساختمان بینی وجود دارد. بینی آقایان دارای پوست ضخیم و از نظر اندازه بزرگتر است و استخوان و غضروف محکم تری را دارا می باشد. می توان گفت نتیجه وانجام جراحی بینی در مردان نسبت به بانوان بسیار متفاوت می باشد.

جراح بینی باید فاکتورهای زیبایی را رعایت کرده و ظاهری مناسب و زیبا را برای فرد ایجاد نماید که رضایت فرد را جلب نماید.

ویژگی مدل بینی های عمل شده در مردان

تناسب اندازه بینی به صورتی که بعد از عمل جراحی بینی کوچک نشود :

جراح بینی باید به میزان کوچک کردن بینی توجه کرده تا نتیجه بینی طبیعی حاصل گردد اندازه بینی بر زیبایی بینی تاثیر بسزایی دارد و بینی عمل شده مردانه باید با دیگر اجزای صورت تناسب داشته باشد.

متناسب بودن قوس بینی درمدل بینی عملی مردانه

از مهمترین موارد در جراحی بینی مردان در نظر گرفتن میزان قوس در بینی می باشد. جراح بینی قبل از انجام جراحی بینی در مورد نوع جراحی بینی و نتیجه جراحی بینی با فرد صحبت خواهد کرد. و فرد نیز انتظارات خود را از نتیجه عمل جراحی بینی بیان می کند و اکثر مردان خواهان داشتن قوس بینی کمتری هستند تا بینی طبیعی به نظر برسد.

چنانچه فرد انتظار قوس بیشتری در بینی داشته باشد جراح بینی با در نظر گرفتن شرایط جسمی و انتظارات فرد عمل بینی را انجام خواهد داد.

متناسب بودن فاصله بین لب و بینی

جراحی بینی طبیعی در مردان و زنان با توجه به فاصله بینی و لب متفاوت می باشد فاصله بینی و لب در زنان بیشتر از آقایان می باشد.

گروه پزشکی آوین

ابدومینوپلاستی – جراحی زیبایی سینه – جراحی بینی 

 درمان هموروئید – فیشر – آنکوپلاستیک سینه – بای پس معده

درباره نویسنده

جراحی لاغری شکم | لاغری با وایزر
ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی بینی | گروه پزشکی آوین با انجام خدمات جراحی زیبایی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی بینی و… و خدمات درمانی همچون درمان هموروئید ، فیشر ، آنکوپلاستیک سینه ، بای پس معده و … در خدمت عزیزان میباشد

پاسخ

5 × چهار =