15 جولای

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه از محبوب ترین و پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی در میان بانوان به شمار می رود.

در صورتی که یک  خانم تمام اندام هایش با یک دیگر متناسب باشد و تنها سینه هایش باعث عدم تناسب اندام وی باشد می تواند با انجام یکی از جراحی های زیبایی سینه مشکل خود را حل نماید.

جراحی زیبایی سینه شامل موارد زیر است :

  • لیفت سینه
  • پروتز سینه
  • ماموپلاستی کاهشی
  • جراحی بازسازی سینه

لیفت سینه :

بانوانی که سینه های شان افتاده باشد.

پوست سینه های شان قابلیت کشسانی اش را از دست داده باشد.

با برداشتن حجم اضافی پوست سینه و جابجا نمودن بافت باقی مانده و نوک سینه منجر به تغیی شکل و سفت نموده و بالا کشیدن سینه ها شد.

با جراحی لیفت سینه می توان افتادگی نوک سینه و هاله ی آن را برطرف نمود . به ویژه در بانوانی که این افتادگی تا چین سینه ادامه یافته باشد.

پروتز سینه :

عمل بزرگ نمودن سینه ، در بانوانی که به دلیل آتروفی ( یا تحلیل رفتگی حجم سینه ) شده باشند.

همچنین در خانم هایی که کوچکی سایز سینه های شان باعث شده تا نتوانند لباس های مورد علاقه شان را بپوشند و کوچک بودن سینه هایشان باعث آزردگی آن ها می شود، کاربرد دارد.

جراحی بزرگ کردن سینه با جای گذاری پروتز سینه انجام می شود. این که نوع ( اشکی یا گرد ) و جنس ( سیلیکونی یا آب نمکی ) پروتز سینه کدام یک از انواع آن باشد ، پس از معاینه کامل توسط جراح ، به بیمار گفته خواهد شد.

ماموپلاستی کاهشی

عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی در خانم هایی انجام می شود که از بزرگی سینه هایشان رنج می برند. این بزرگی کذشته از این که ظاهر مناسبی ندارد، عوارضی را نیز به دنبال خواهد داشت.

بزرگی بیش از حد سینه ها مشکلاتی نظیر کمر درد ، درد شانه و گردن ، فشار بیش از حد روی قفسه سینه و گاهی تنگی نفس را به دنبال خواهد داشت.

در ماموپلاستی کاهشی با برداشتن چربی اضافه ، پوست و بافت زیادی و همچنین کوچک کردن اندازه ی هاله ی سینه منجر به ایجاد زیبایی سینه هها خواهیم شد.

بازسازی و ترمیم سینه

جراحی ترمیمی سینه در بانوانی که در اثر جراحی سرطان سینه و درمان بخشی یا تمام بافت سینه های شان را از دست داده اند انجام می شود. این عمل معمولاً با استفاده از پروتز سینه انجام می شود.

گروه پزشکی آوین

ابدومینوپلاستی – جراحی زیبایی سینه – جراحی بینی

 درمان هموروئید – فیشر – آنکوپلاستیک سینهبای پس معده

 

درباره نویسنده

جراحی لاغری شکم | لاغری با وایزر
ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی بینی | گروه پزشکی آوین با انجام خدمات جراحی زیبایی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی بینی و… و خدمات درمانی همچون درمان هموروئید ، فیشر ، آنکوپلاستیک سینه ، بای پس معده و … در خدمت عزیزان میباشد

One thought on “جراحی زیبایی سینه

پاسخ