08 آگوست

جراح بینی

جراح بینی

هنگامی که می خواهید جراحی بینی انجام بدهید، مهم ترین اقدام قبل از عمل بینی ، انتخاب جراح بینی است.

گروهی از افراد چه مرد و چه زن از ظاهر بینی خود رضایت ندارند. آنها برای بهبود ظاهر بینی و دو چندان کردن زیبایی صورتشان، تصمیم به جراحی بینی می گیرند.

انواع جراحی های بینی به گونه های متفاوت برای مخاطبان مختلف انجام می شود.

پس از اتخاذ تصمیم جهت اقدام برای عمل زیبایی بینی، نکته ای که می ماند، پیدا کردن جراح بینی مناسب و خوب می باشد. عمل های زیبایی دقت و ظرافت بالایی می طلبند، پس تخصص و تجربه جراح بینی در این زمینه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

چیزی که ذهن فرد را قبل از جراحی بیین مشغول می سازد، به نتیجه مطلوب رسیدن بعد از جراحی بینی است.

درکشور ایران به سبب بالا رفتن متقاضیان جراحی بینی، رقابت بالایی که بین متخصصین وجود دارد، باعث بالا تر رفتن سطح  تخصص و تجربه پزشکان شده است.

به همین علت دیگر احتیاجی به یافتن متخصص ماهر در خارج از ایران نیست بلکه پزشکان ایران شما را به نتایج مطلوب و دلخواه نزدیک می کنند.

جراح بینی

جراح بینی خوب چه کسی است؟

یک جراح ماهر کسی است که به عوارض بعد از جراحی می اندیشد و این عوارض را به حداقل و یا صفر می رساند.

در صورت معقول بودن، انتظارات بیمار را تا حد زیادی در نظر بگیرد و به آنها جامه عمل بپوشاند.

دستیابی یه یک جراح بینی متخصص

قبل از هر کاری رزومه کاری آن جراح مورد توجه قرار بگیرد. نتیجه قبل و بعد بیماران آن جراح نشان دهنده مثبت یا منفی بودن کار حرفه ای آن جراح می باشد. پرونده کاری یک جراح بینی خوب بیانگر میزان به کار بردن دقت ، ظرافت و خلاقیت پزشک است. علاوه بر آن، نمونه جراحی بینی های متفاوت مثلا : ( پوست نازک ، پوست ضخیم ، انحراف بینی و …. ) انعطاف و وسعت کاری جراح را نشان می دهد. برای مشاهده نمونه کار های واقعی عمل بینی می توانید به مطب جراح بینی مراجعه نمایید.

انتخاب جراح خوب و متبحر مهم ترین اقدام می باشد، چرا که برای دریافت یک نتیجه رضایت بخش در عین حال حفظ سلامت عملکرد بینی تنها در دستان یک جراح بینی ماهر امکان پذیر است.

گروه پزشکی آوین

ابدومینوپلاستی – جراحی زیبایی سینه – جراحی بینی

 درمان هموروئید – فیشر – آنکوپلاستیک سینهبای پس معده

 

درباره نویسنده

ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی بینی
ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی بینی | گروه پزشکی آوین با انجام خدمات جراحی زیبایی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی بینی و… و خدمات درمانی همچون درمان هموروئید ، فیشر ، آنکوپلاستیک سینه ، بای پس معده و … در خدمت عزیزان میباشد

پاسخ

دو × چهار =